W okresie ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy planuje organizację szeregu zajęć dla dzieci w świetlicach i bibliotekach na terenie Gminy Lubsza.

Zajęcia prowadzone będą przez opiekunów świetlic i bibliotekarzy w następujących dniach i godzinach:

• Świetlica: Pisarzowice, Piastowice, Błota, Tarnowiec, Borucice – poniedziałek, środa , piątek w godz.: 11.00-14.00

• Świetlica: Śmiechowice - poniedziałek, środę, piątek w godz.: 15.00-18.00

• Świetlica i biblioteka: Dobrzyń, Czepielowice, Kościerzyce, Michałowice, Mąkoszyce – od poniedziałku do piątku w godz.: 10.00 – 16.00

• Biblioteka w Lubszy - od poniedziałku do piątku od godz.: 11.00 do 17.00

• Świetlica: Lubsza, Szydłowice - od poniedziałku do piątku w godz.: 10.00 – 14.00

• Świetlica: Raciszów, Roszkowice, Nowy świat – środa i piątek w godz.: 13.00-16.00

W ramach działań planowana jest organizacja następujących zajęć: warsztaty z Lego Robotyki i programowania, wycieczka do kina oraz kręgielni, zabawa karnawałowa dla dzieci z animatorami, świetlicowe turnieje tenisa stołowego i gier planszowych, warsztaty artystyczne, ekologiczne oraz spotkania z książką – warsztaty literacko - artystyczne w bibliotekach.

Harmonogram realizacji zajęć w poszczególnych placówkach dostępny jest na stronie internetowej www.goklubsza.pl a szczegółowych informacji udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy pod numerem tel.: 77 411 86 16 lub opiekunowie świetlic wiejskich.